FAQ – často kladené dotazy

Proč se učit z domova?

Chceme šetřit váš čas. Chápeme, že škola a učení není jediná náplň vašeho života. Každý má svoje zájmy, koníčky. Někdo z vás si přivydělává na brigádě. A proto dojíždět někam večer na doučování je časově náročně. Navíc po celém dnu to ani s pozorností není nejlepší. Takže šance, že si z doučování něco odnesete, je zase menší.

Jak je to s časovou náročností kurzů?

Sami si určíte, kolik času věnujete kurzu. My Vám poskytneme všechny informace – teorii jako základ, příklady na procvičování, kontrolu vašich výsledků a následnou konzultaci.

Jestli se budete učit hodinu denně každý den nebo 3 hodiny jednou týdně je jen na Vás.

Jak kurz probíhá?

Počítač a mobil používá dnes skoro každý. Tak je pojďme využít k učení.

Základní teorii si můžete přečíst, poslechnout nebo zhlédnout. Pak si vše procvičíte na příkladech. Dále vypracujete kontrolní příklady. Ty nám odešlete po emailu. My vše zkontrolujeme a opravíme. Dostanete zpětnou vazbu – konzultaci po emailu nebo po skypu.

No a pak už budete umět vše, co jste chtěli.

Dostanu ke kurzu nějaké materiály?

Ano. Dostanete celou sadu studijních materiálu.

Učebnici, která obsahuje teorii – texty, grafy, výpočty, včetně vzorových příkladů. A pracovní sešit, který obsahuje příklady na procvičení. Obojí dostanete v elektronické podobě.

A k tomu audio verze kurzu ke stažení a opakování pomocí poslechu. A dále video verze kurzu, což je přednáška doplněná o prezentace a grafické znázornění probíraného tématu.

Kolik času mám na absolvování kurzu?

Kolik chcete. Učíte se z pohodlí domova. Pouštět audio a video verze kurzu si můžete opakovaně a kolikrát budete potřebovat. Až se budete cítit připraveni a naučeni, přejdete k závěrečnému testu.

Jak je kurz zakončen?

Všechny kurzy jsou zakončeny závěrečným testem, který vám ukáže, co jste se naučili a jak jste se zlepšili.

Dostanu po absolvování kurzu nějaký certifikát?

Ano dostanete. Certifikát dostane každý, kdo v závěrečném testu získá minimálně 85 % bodů. Certifikát Vám zašleme na váš email.

Co s certifikátem?

Můžete ukázat, že na sobě pracujete, že se sami vzděláváte a zdokonalujete ve svých schopnostech.

Sdílejte